SDCH1V5020-331M-R
MFR.Part #
SDCH1V5020-331M-R
JLCPCB Part #
C17229621
Package
SMD,5x5mm
Description
250mA 270mA 3.68Ω 330uH ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS