SDCH1V5020-2R2M-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
SDCH1V5020-2R2M-R
JLCPCB Part #
C17305962
Package
SMD,5x5mm
Description
2.2uH 3.8A 3A 45mΩ ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS