SDCH1V5020-220M-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
SDCH1V5020-220M-R
JLCPCB Part #
C17388897
Package
SMD,5x5mm
Description
1.05A 1.15A 22uH 322mΩ ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS