SD6030-5R8-R
MFR.Part #
SD6030-5R8-R
JLCPCB Part #
C2455329
Package
SMD-2P,6x6mm
Description
1.8A 2.58A 33mΩ 5.8uH ±30% SMD-2P,6x6mm Power Inductors ROHS