SD6030-2R7-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
SD6030-2R7-R
JLCPCB Part #
C2453704
Package
SMD-2P,6x6mm
Description
13mΩ 2.6A 2.7uH 4.08A ±30% SMD-2P,6x6mm Power Inductors ROHS