SD53-6R8-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
SD53-6R8-R
JLCPCB Part #
C2454240
Package
SMD,5.2x5.2mm
Description
1.65A 1.85A 59mΩ 6.8uH ±20% SMD,5.2x5.2mm Power Inductors ROHS