SD3118-6R8-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
SD3118-6R8-R
JLCPCB Part #
C7075131
Package
SMD,3.1x3.1mm
Description
1.12A 232mΩ 6.8uH 850mA ±30% SMD,3.1x3.1mm Power Inductors ROHS