SD25-820-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
SD25-820-R
JLCPCB Part #
C2639627
Package
SMD-4P,5.2x5.2mm
Description
441mA 524.2mΩ 82uH ±20% SMD-4P,5.2x5.2mm Power Inductors ROHS