SD20-R47-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
SD20-R47-R
JLCPCB Part #
C2639635
Package
SMD-4P,5.2x5.2mm
Description
20mΩ 3.59A 470nH 4A ±20% SMD-4P,5.2x5.2mm Power Inductors ROHS