SCF9550-30-08L
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
SCF9550-30-08L
Description
-20℃~+60℃ 10Ω 2.5mΩ 30A 5mm 80V 9.5mm - Resettable Fuses ROHS