MPI4020V2-100-R
MFR.Part #
MPI4020V2-100-R
JLCPCB Part #
C5337742
Package
SMD,4.4x4.2mm
Description
1.7A 10uH 2.2A 245mΩ ±20% SMD,4.4x4.2mm Power Inductors ROHS