MLVC12V060C120
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
MLVC12V060C120
JLCPCB Part #
C3263158
Package
1206
Description
100mJ 120pF@1MHz 35A 45V 60V 76V 1206 Varistors ROHS