MLVC06V014C190
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
MLVC06V014C190
JLCPCB Part #
C3263837
Package
0603
Description
100mJ 10V 14V 190pF@1MHz 20V 30A 0603 Varistors