MFBW1V3216-122-R
MFR.Part #
MFBW1V3216-122-R
JLCPCB Part #
C2602087
Package
1206
Description
1 1.2kΩ@100MHz 1A 350mΩ ±25% 1206 Ferrite Beads ROHS