MFBW1V2012-700-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
MFBW1V2012-700-R
JLCPCB Part #
C3764523
Package
0805
Description
1 70Ω@100MHz 80mΩ 0805 Ferrite Beads ROHS