MFBM1V1608-501-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
MFBM1V1608-501-R
JLCPCB Part #
C2602000
Package
0603
Description
1 1.2A 180mΩ 500Ω@100MHz ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS