MFBM1V1005-300-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
MFBM1V1005-300-R
JLCPCB Part #
C2649117
Package
0402
Description
1 1.3A 30Ω@100MHz 80mΩ ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS