MFBA2V1608-301-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
MFBA2V1608-301-R
JLCPCB Part #
C5795864
Package
0603
Description
1 200mΩ 300Ω@100MHz 0603 Ferrite Beads ROHS