MDH-V-21-RBK
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
MDH-V-21-RBK
JLCPCB Part #
C3161676
Package
Plugin,D7xL32.7mm
Description
-55℃~+125℃ 150V 200A 21A 600V Ceramic Tube Fuse Plugin,D7xL32.7mm Disposable fuses ROHS