MCQ1V3216-1R5-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
MCQ1V3216-1R5-R
JLCPCB Part #
C3910932
Package
1206
Description
1.5uH 35@10MHz 400mΩ 50mA 60MHz ±10% 1206 Inductors (SMD) ROHS