MCQ1V2012-R100-R
MFR.Part #
MCQ1V2012-R100-R
JLCPCB Part #
C3911371
Package
0805
Description
100nH 200mΩ 20@25MHz 235MHz 250mA ±10% 0805 Inductors (SMD) ROHS