MCQ1V2012-1R5-R
MFR.Part #
MCQ1V2012-1R5-R
JLCPCB Part #
C2601996
Package
0805
Description
1.5uH 35@10MHz 400mΩ 50mA 60MHz ±10% 0805 Inductors (SMD) ROHS