MCLA3216V1-1R8-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
MCLA3216V1-1R8-R
JLCPCB Part #
C3910762
Package
1206
Description
1.8uH 35@10MHz 400mΩ 50mA 55MHz AEC-Q200 ±10% 1206 Inductors (SMD) ROHS