MCLA2012V1-2R2-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
MCLA2012V1-2R2-R
JLCPCB Part #
C3910960
Package
0805
Description
2.2uH 35@10MHz 50MHz 50mA 600mΩ AEC-Q200 ±10% 0805 Inductors (SMD) ROHS