MCLA2012V1-1R8-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
MCLA2012V1-1R8-R
JLCPCB Part #
C2602365
Package
0805
Description
1.8uH 35@10MHz 400mΩ 50mA 55MHz AEC-Q200 ±10% 0805 Inductors (SMD) ROHS