MCLA1608V2-3R9-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
MCLA1608V2-3R9-R
JLCPCB Part #
C2602340
Package
0603
Description
10@100MHz 160mΩ 3.9nH 500mA 6GHz AEC-Q200 0603 Inductors (SMD) ROHS