MCLA1608V2-3R3-R
MFR.Part #
MCLA1608V2-3R3-R
JLCPCB Part #
C2602316
Package
0603
Description
10@100MHz 150mΩ 3.3nH 500mA 6GHz AEC-Q200 0603 Inductors (SMD) ROHS