MCLA1608V2-1R0-R
MFR.Part #
MCLA1608V2-1R0-R
JLCPCB Part #
C2602295
Package
0603
Description
10GHz 1nH 500mA 50mΩ 8@100MHz AEC-Q200 0603 Inductors (SMD) ROHS