MCLA1608V1-R680-R
MFR.Part #
MCLA1608V1-R680-R
JLCPCB Part #
C3910438
Package
0603
Description
20@25MHz 50mA 680nH 900mΩ 90MHz AEC-Q200 ±10% 0603 Inductors (SMD) ROHS