MCLA1005V2-8R2-R
MFR.Part #
MCLA1005V2-8R2-R
JLCPCB Part #
C2602344
Package
0402
Description
3.6GHz 300mA 400mΩ 8.2nH 8@100MHz AEC-Q200 ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS