MCL2V0603-5R1-R
MFR.Part #
MCL2V0603-5R1-R
JLCPCB Part #
C5796357
Description
14@500MHz 250mA 460mΩ 5.1nH 5.9GHz 0201 Inductors (SMD) ROHS