MCL2V0603-2R3-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
MCL2V0603-2R3-R
JLCPCB Part #
C6089724
Package
0201
Description
10GHz 14@500MHz 2.3nH 250mΩ 300mA 0201 Inductors (SMD) ROHS