MCL2012V2-3R9-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
MCL2012V2-3R9-R
JLCPCB Part #
C2639133
Description
12@100MHz 150mΩ 3.9nH 4.5GHz 500mA 0805 Inductors (SMD) ROHS