MCL2012V1-2R7-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
MCL2012V1-2R7-R
JLCPCB Part #
C2454318
Description
150mA 2.7uH 360mΩ 45MHz ±20% 0805 Inductors (SMD) ROHS