MCL2012V1-1R8-R
MFR.Part #
MCL2012V1-1R8-R
JLCPCB Part #
C2453213
Package
0805
Description
1.8uH 180mA 300mΩ 55MHz ±20% 0805 Inductors (SMD) ROHS