MCL1608V2-680-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
MCL1608V2-680-R
JLCPCB Part #
C2454403
Description
12@100MHz 300mA 68nH 850mΩ 900MHz ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS