MCL1608V2-150-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
MCL1608V2-150-R
JLCPCB Part #
C2454369
Description
12@100MHz 15nH 2.3GHz 300mA 500mΩ ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS