MCL1608V2-100-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
MCL1608V2-100-R
JLCPCB Part #
C2454364
Description
10nH 12@100MHz 3.5GHz 300mA 400mΩ ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS