MCL1608V1-4R7-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
MCL1608V1-4R7-R
JLCPCB Part #
C2453208
Package
0603
Description
33MHz 4.7uH 750mΩ 80mA ±20% 0603 Inductors (SMD) ROHS