HCMA1305-150-R
MFR.Part #
HCMA1305-150-R
JLCPCB Part #
C445484
Package
SMD,13.3x12.2mm
Description
13A 15uH 29mΩ 7.7A AEC-Q200 ±20% SMD,13.3x12.2mm Power Inductors ROHS