HCMA1104-1R0-R
MFR.Part #
HCMA1104-1R0-R
JLCPCB Part #
C2454125
Package
SMD,11.1x10mm
Description
18A 1uH 28A 3mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,11.1x10mm Power Inductors ROHS