HCMA1104-100-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
HCMA1104-100-R
JLCPCB Part #
C445487
Package
SMD,11.1x10mm
Description
10uH 27mΩ 7.5A 8.5A AEC-Q200 ±20% SMD,11.1x10mm Power Inductors ROHS