HCM1A0703-R15-R
MFR.Part #
HCM1A0703-R15-R
JLCPCB Part #
C2599297
Package
SMD,7.1x6.8mm
Description
1.5mΩ 150nH 18.5A 36A AEC-Q200 ±20% SMD,7.1x6.8mm Power Inductors ROHS