HCM1104-1R5-R
MFR.Part #
HCM1104-1R5-R
JLCPCB Part #
C2454156
Package
SMD,11.1x10mm
Description
1.5uH 16A 32A 4.2mΩ ±20% SMD,11.1x10mm Power Inductors ROHS