HCM1103-2R2-R
MFR.Part #
HCM1103-2R2-R
JLCPCB Part #
C2639070
Package
SMD,11.1x10mm
Description
13A 16A 2.2uH 9mΩ ±20% SMD,11.1x10mm Power Inductors ROHS