HCM1103-150-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
HCM1103-150-R
JLCPCB Part #
C5729083
Package
SMD,11.1x10mm
Description
15uH 4A 65mΩ 6A ±20% SMD,11.1x10mm Power Inductors ROHS