HCF1305-4R7-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
HCF1305-4R7-R
JLCPCB Part #
C2453736
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
10.4A 10.4A 4.7uH 6mΩ ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS