HCF1305-3R3-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
HCF1305-3R3-R
JLCPCB Part #
C6204625
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
12.5A 3.3uH 4.9mΩ ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS