FP1008R6-R300-R
MFR.Part #
FP1008R6-R300-R
JLCPCB Part #
C17547200
Package
SMD,10.8x8mm
Description
0.18mΩ 26A 300nH 74A ±10% SMD,10.8x8mm Power Inductors ROHS