EXLA1V0603-1R2-R
MFR.Part #
EXLA1V0603-1R2-R
JLCPCB Part #
C7189864
Package
SMD,7.2x6.9mm
Description
1.2uH 16A 16A 7.4mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,7.2x6.9mm Power Inductors ROHS